wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Co się dzieje z danymi adresowymi podawanymi przy zakładaniu konta klienta?
 

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez właściciela serwisu będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom współpracującym do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych.

Zgodnie z powyższą ustawą każdy ma prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia swoich danych osobowych. Jeśli chcesz usunąć lub zmienić dane prosimy o informację poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub adres e-mail: ksiegarniaszkolna @ o2 . pl

 

Co się dzieje w przypadku utraty hasła do konta w sklepie?
 

Nikt poza Państwem nie zna haseł do Państwa konta w sklepie. W przypadku utraty hasła nie ma możliwości jego odzyskania przez pracownika naszej firmy. Nowe hasło zostanie wygenerowane automatycznie i wysłane na Państwa adres e-mail podany przy rejestracji.


Przejdź do strony głównej

© 2018 Księgarnia Szkolna "Papirus"


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu