wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Jak robić zakupy?
Kontakt
  • Księgarnia Szkolna "Papirus" s. c.
    ul. Obywatelska 11
    20-092 Lublin
    NIP: 712-23-22-398
  • E-mail:ksiegarnia@papirus24.pl
  • Telefon+48 81-747-69-29
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek: 10 - 18 Sobota: 10 - 14
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Jak robić zakupy?

Jak robić zakupy

1. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę serwisu www.papirus24.pl
2. Zakupu mogą dokonać wyłącznie osoby fizyczne (pełnoletnie),posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, instytucje oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą.
3. W zamówieniu (w koszyku), klient wskazuje:
- adres, na jaki ma być dostarczony towar oraz adres na jaki ma być wystawiona faktura (jeżeli klient wybiera taką opcję potwierdzenia zakupu).
- zamawiany towar
- sposób dostawy
- sposób płatności
4. Prawidłowo złożone zamówienie potwierdzane jest systemową, automatyczną wiadomością na adres e-mail wskazany przez użytkownika.
5. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie (o ewentualnym braku zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie).
6. Wszystkie ceny na stronie www.ksiegarnia-szkolna-lublin.pl podane są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Zamieszczone na naszych stronach ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (np. wskutek zmian cen wydawnictw). Klient jest o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie.
7. W przypadku, gdy do złożonego zamówienia ma być wystawiona faktura VAT, klient zobowiązany jest do podania w formularzu numeru NIP (w przypadku podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą).
8. Zamawiający zobowiązany jest do odebrania przesyłki.
9. W przypadku zwrotu przesyłki do nadawcy (po nieodebraniu jej pod wskazanym przez klienta adresem) ponowne wysłanie książek będzie możliwe po wcześniejszym wniesieniu opłaty za zwrócony towar.
10.Wysłany towar do momentu wpłaty należności za niego jest własnością firmy Księgarnia Szkolna s. c.

Przejdź do strony głównej

© 2018 Księgarnia Szkolna "Papirus"


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl